StageWay Poznań
– klimatyzacje
i pompy ciepła

dziewczyna z pilotem od klimatyzacji dziewczyna z pilotem od klimatyzacji

Jesteśmy świadomi, że zmiany klimatu następują obecnie bardzo szybko. Wielu ludzi nie może poradzić sobie z upałami, jakie nadchodzą w okresie letnim, ciągle rosnąc w siłę. Z tego powodu nasz zespół dokłada wszelkich starań, by równie szybko móc reagować na każde zgłoszenie Klientów o chęci montażu lub serwisu klimatyzacji. Ciągle rozwijamy naszą firmę, zdobywając nowych ludzi oraz niezbędny sprzęt. Łączymy to z budowaniem przyjaznych relacji z Klientami. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypełniać naszą misję poprawienia jakości życia ludzi.

Pozwól, byśmy mogli pomóc również Tobie. Gdy dołączysz do grona naszych zadowolonych Klientów, będziemy dzięki temu rozwijać się dużo szybciej. Przełoży się to na pomoc jeszcze większej ilości osób.

Zapraszamy

Zespół StageWay

Nasze certyfikaty

Praca

Interesujesz się branżą chłodniczą? Masz doświadczenie w montażu klimatyzatorów i ich serwisowaniu? Znasz się na montowaniu pomp ciepła?

Potrafisz pracować w zespole? Po skończonej pracy zawsze zostawiasz po sobie porządek? Możliwe, że kiedy będziemy potrzebowali nowego pracownika, miejsce w naszej firmie będzie będzie czekało właśnie na Ciebie!

Śledź na bieżąco naszą stronę, by wiedzieć, kiedy będziemy poszukiwać nowych ludzi do naszego zespołu.

serwisant klimatyzacji